Peda.net > Verkkoveräjien etusivu > Lukioiden yrittäjyyslukioverkosto > Yhteystiedot >

Yhteystiedot

YLLÄPITOON >>    

Koordinaattorit


Timo Ilomäki
Voionmaan lukio
timo.ilomaki@jao.fi
040-3414825

Aki Puustinen
Muuramen lukio
aki.puustinen@edu.muurame.fi
040- 761 6178


 

Hankkeen vastuuhenkilö

Jari Kinnula
Voionmaan lukio
jari.kinnula@jao.fi
040-3414820
(päätökset ja talous)
 

Kehittämisryhmä / aluekoordinaattorit

Keski-Suomi: Anu Halvari & Heli Vuorela Muuramen lukio
anu.halvari@edu.muurame.fi;heli.vuorela@edu.muurame.fi


Pohjanmaa : Jari Salminen Härmän lukio
jari.salminen@kauhava.fi


Kymenlaakso : Sanna Tuomikoski Karhulan lukio, Kotka
sanna.tuomikoski@kotka.fi


Itä-Suomi : Risto Vuori, Kuopion Lyseon lukio & Aurora Hansen, Polvijärven lukio
risto.vuori@kuopio.fi;aurora.hansen@polvijarvi.fi


Etelä-Suomi : Anne Ahvenharju & Pieta Tukkimäki-Hilden Hämeenlinnan yhteiskoulun lukio
anne.ahvenharju@hameenlinna.fi;pieta.tukkimaki-hilden@hameenlinna.fi