Peda.net > Verkkoveräjien etusivu > Edellisen tason veräjä >

Oppilaanohjaajat Helsingissä, suomenkieliset koulut

YLLÄPITOON >>    
Vanha Peda.net verkkoveräjä on suljettu 5.6.2017
Uusi Peda.net-palvelu löytyy osoitteesta:

https://peda.net

Kaikki kysymykset voitte lähettää osoitteeseen:

info@peda.net
Tiedote päivitetty: 06.07.2017 09:09

Helsingin 7.-9. luokkien oppilaanohjaajat lukuvuonna 2016-2017 tietoja päivitetään

Koulu Oppilaanohjaaja Puhelinnumero Sähköposti
Aleksis Kiven peruskoulu Maritta Mutka 31082331 maritta.mutka(at)edu.hel.fi
Apollon yhteiskoulu Henna Valtonen 43667816 henna.valtonen(at)edu.hel.fi
Arabian peruskoulu Sirkku Ingervo 31071730 sirkku.ingervo(at)edu.hel.fi
Aurinkolahden peruskoulu Anja Laaksonen 050-5226713 anja.laaksonen(at)edu.hel.fi
Englantilainen koulu Seija Kiiskinen 0503001177 seija.kiiskinen(at)edu.hel.fi
Haagan peruskoulu Ulla Juolahti 31081471 ulla.juolahti(at)edu.hel.fi
Helsingin kristillinen koulu Tytti Kaisamatti ? tytti.kaisamatti(at)edu.hel.fi
Helsingin normaalilyseo Merja Laine 19128155 merja.laine(at)helsinki.fi
Helsingin normaalilyseo Raila Pirinen 19128170 raila.pirinen(at)helsinki.fi
Helsingin ranskalais-suomalainen koulu Marko Suurnäkki 050-5026075 marko.suurnakki(at)hrsk.fi
Helsingin Saksalainen koulu Martina Dumbrajs 050-3660311 martina.dumbrajs(at)edu.hel.fi
Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu Sirpa Vahtera ja Hannele Rubin maria.karkkainen(at)edu.hel.fi ja hannele.rubin(at)edu.hel.fi
Helsingin Uusi Yhteiskoulu Marika Grip 040-5418749 marika.grip(at)edu.hel.fi
Helsingin yhteislyseo Nina Närhi 050-3005434 nina.narhi(at)edu.hel.fi
Helsingin yliopiston Viikin normaalikoulu Sanna Pöysä 19157539 sanna.poysa(at)helsinki.fi
Helsingin yliopiston Viikin normaalikoulu Hanna Surakka 19157538 hanna.surakka(at)helsinki.fi
Herttoniemen yhteiskoulu Merja Malmberg 75520316 merja.malmberg(at)edu.hel.fi
Hiidenkiven peruskoulu Hanna Ikola 0403348614 hanna.ikola(at)edu.hel.fi
Hiidenkiven peruskoulu Pekka Sormunen 040-3345108 pekka.sormunen(at)edu.hel.fi
Itäkeskuksen peruskoulu Jyrki Karjalainen 31072120, 050-4013069 jyrki.karjalainen(at)edu.hel.fi
Jakomäen peruskoulu Tuomas Rämö 0403341522tuomas.j.ramo@edu.hel.fi
Juutalainen koulu Tuija Lehtinen tuija.lehtinen(at)edu.hel.fi
Kallahden peruskoulu Juha Hiekkataipale 040-3349026 juha.hiekkataipale(at)edu.hel.fi
Kannelmäen peruskoulu Aija Helander 310 82252 aija.helander(at)edu.hel.fi
Karviaistien koulu Sini Winter 040-3360430 sini.winter(at)edu.hel.fi
Kruununhaan yläaste Satu Hietala 31086647, 040-3349165 satu.hietala(at)edu.hel.fi
Kruununhaan yläaste Erja Silván 310 86534 erja.silvan(at)edu.hel.fi
Kulosaaren yhteiskoulu Karoliina Käpylehto ja Jussi Ikkala 22891820 karoliina.kapylehto(at)edu.hel.fi ja jussi.ilkkala(at)edu.hel.fi
Käpylän peruskoulu Anna-Leena Tallskog 31082065 anna-leena.tallskog(at)edu.hel.fi
Laajasalon yläaste Kaarina Ilmavalta 050-3458195 kaarina.ilmavalta(at)edu.hel.fi
Lauttasaaren yhteiskoulu Mico Sirén 6841 2713 mico.siren(at)edu.hel.fi
Ylä-Malmin peruskoulu Arja Pesonen 31082546, 050-4332454 arja.pesonen(at)edu.hel.fi
Maunulan yhteiskoulu Marja Loukola 77711026 marja.loukola(at)mayk.fii
Meilahden yläaste Niina Takaneva ja Tuomas Rämö 31082890 niina.takaneva(at)edu.hel.fi ja tuomas.ramo(at)edu.hel.fi
Munkkiniemen yhteiskoulu Irma Luukkonen 47776324 irma.luukkonen(at)munkka.fi
Myllypuron peruskoulu Tiina Valtonen 31082726 tiina.valtonen(at)edu.hel.fi
Naulakallion koulu Markku Kallio, Maila Mäkelä 310 82762/ 63
Oulunkylän yhteiskoulu Kirsi Nousiainen 72067336 kirsi.nousiainen(at)edu.hel.fi
Pakilan yläaste Jouni Lipsanen ja Mirva Palviainen 050-4013358 jouni.lipsanen(at)edu.hel.fi ja mirva.palviainen@edu.hel.fi
Pasilan peruskoulu Antti Värtö antti.varto(at)edu.hel.fi
Pitäjänmäen peruskoulu Satu Haime 31080941 satu.haime(at)edu.hel.fi
Pohjois-Haagan yhteiskoulu Nina Sanivarapu, Tuomo Sutinen 47775333/32 nina.sanivarapu(at)phyk.fi
Porolahden peruskoulu Tarja Pöppönen 31064006 tarja.popponen(at)edu.hel.fi
Puistolan peruskoulu Markus Väyrynen 31082527 markus1.vayrynen(at)edu.hel.fi
Pukinmäenkaaren peruskoulu Monica Sourander 040-3341578 monica.sourander(at)edu.hel.fi
Ressun peruskoulu Milla Määttä 31082105 milla.maatta(at)edu.hel.fi
Sakarinmäen peruskoulu Anu Japisson anu.japisson(at)edu.hel.fi
Suomalais-venäläinen koulu Päivi Koski-Andberg 040-3055366 paivi.koski(at)svk.edu.hel.fi
Suutarinkylän peruskoulu Virve Lipsanen 040-3341769 virve.lipsanen(at)edu.hel.fi
Taivallahden peruskoulu Esa Rantamo 31086502 esa.rantamo(at)edu.hel.fi
Tehtaanpuiston yläaste Heidi Falck ja Anu Japisson 040-3349326 ja 040-3349066 heidi.falck(at)edu.hel.fi ja anu.japisson(at)edu.hel.fi
Toivolan koulu Keith Tompuri 31080082 keith.tompuri(at)edu.hel.fi
Toivolan koulu Juha Pitkänen 31072079 juha.pitkanen(at)edu.hel.fi
Torpparinmäen peruskoulu Kaarina Kuusimaa 310 80069 kaarina.kuusimaa(at)edu.hel.fi
Töölön yhteiskoulu Satu Nevalainen 040-8474858 satu.nevalainen(at)tyk.fi
Vartiokylän yläaste Mikko Peltoniemi 31082997 mikko.peltoniemi(at)edu.hel.fi
Vesalan yläaste Sanna Halla-aho 310 80712 sanna.halla-aho(at)edu.hel.fi
Vuosaaren peruskoulu Anu Japisson 040-3349044 anu.japisson(at)edu.hel.fi
Vuosaaren peruskoulu Hannu Heikkilä 040-3340508 hannu.heikkila(at)edu.hel.fi
Yhtenäiskoulu Joonas Kuokkanen 31029788 joonas.kuokkanen(at)edu.hel.fi