Peda.net > Verkkoveräjien etusivu > Haapajärvi > Yläaste >

Yläaste

YLLÄPITOON >>    
 
 
   
 

HAAPAJÄRVEN YLÄASTE, KOULUKATU 23, 85800 HAAPAJÄRVI

Rehtori Jari Nahkanen
044 4456241
jari.nahkanen@haapajarvi.fi
Koulusihteeri Raija Kivioja
044 4456240
raija.kivioja@haapajarvi.fi
Opettajainhuone
044 4456257
Vararehtori Markku Mäkelä
044 4456231
markku.makela@haapajarvi.fi
Opinto-ohjaaja Simo Huhta
044 4456242
simo.huhta@haapajarvi.fi
Erityisopettaja Kimmo Romppanen
044 4456222
kimmo.romppanen@haapajarvi.fi
Erityisopettaja Minna Savela
044 4456204
minna.savela@haapajarvi.fi
Keittiöpäällikkö Liisa Sotala
044 4456243
ylaaste.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja Hannu Koivisto
044 4456244
hannu.koivisto@haapajarvi.fi
Koulukuraattori Anne Nevasaari
044 4456152
anne.nevasaari@haapajarvi.fi
Koulupsykologi Riikka Holappa
044 4456203
riikka.holappa@haapajarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Jaana Lipponen
044 4456245
jaana.lipponen@selanne.net
Siistijät
044 4456254
ylaaste.siivous@haapajarvi.fi
 
 
 

AJANKOHTAISTA

Tervehdys!
Yhteishaun tulokset ovat selvillä. Nyt on ehdottoman tärkeää ottaa vastaan saavutettu koulutuspaikka, siis lähettää vastauskirje ajoissa. Ohessa on kuitenkin Etsivän Nuorisotyön ohjeistus (oli jo keväällä Wilmassa) siltä varalta, että jos haluat vielä vaihtaa ja hakea tyhjiin opiskelupaikkoihin. Vastailen itsekin puhelimeen näinä päivinä.
Kesäterveisin Simo H, 044 4456242
 

Tällä sivulla käyntejä 17.11.2013 jälkeen

Kävijälaskuri